...
اخبار و رویدادها
اخبار و رویدادها

1397/1/1 چهارشنبه

جشنواره نوروزی سفور با عیدانه های تاپ آغاز شد

رییس روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ) از آغار جشنواره بزرگ کارتخوان این شرکت در سراسر کشور با همکاری سازمان گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت تاپ یاسر علیزاده ضمن اعلام این خبر گفت : در جشنواره نوروزی سفور با عیدانه های تاپ که همزمان با سفرهای نوروزی آغاز شده دو گروه دارندگان کارت های بانکی عضو شتاب که از کارتخوان های تاپ خریدهای خود را انجام می دهند و همچنین گروه دیگر دارندگان دستگاه فعال کارتخوان تاپ در آن شرکت داده می شوند .
وی ادامه داد: طبق هماهنگی های بعمل آمده شرکت تاپ با سازمان گردشگری ، میراث فرهنگی و صنایع دستی، نمایندگی های این شرکت در تمام استان ها در نوروزگاه های تعیین شده حضور فعال داشته و نسبت به ارائه خدمات پرداخت الکترونیک در ایام نوروز اقدام می نمایند.
گفتنی است در این جشنواره دو میلیارد جایزه سکه طلا برای دارندگان کارت های بانکی عضو شتاب و هفت جایزه کمک هزینه خرید خودرو هر یک به مبلغ ۴۵۰ میلیون ریال برای دارندگان دستگاه کارتخوان تاپ در نظر گرفته شده است .
علیزاده افزود : دارندگان کارت های بانکی عضو شتاب می توانند با ارسال (درج شده در رسید خرید) شماره مرجع 12 رقمی* safoor به سرشماره ۳۰۰۰۷۱ به راحتی در جشنواره شرکت نمایند .
جشنواره نوروزی سفور با عیدانه های تاپ از تاریخ ۲۵ اسفند ماه آغاز شده و تا تاریخ ۲۵ فروردین ماه ۹۷ ادامه خواهد داشت ‌.
هموطنان عزیز برای کسب اطلاع از شرایط جشنواره می توانند به وب سایت www.pec.ir مراجعه نمایند .
قرعه کشی بزرگ این جشنواره بزرگ در اردیبهشت ماه ۹۷ همزمان با ولادت حضرت قائم (عج) برگزار خواهد شد .

 

آدرس:
مرکز پاسخگویی مشتریان :
021-2318

مجری سایت: شرکت سیگما