تجارت الکترونیک پارسیان همزمان با نمایشگاه الکامپ برگزار می‌کند؛

جشنواره ایده‌پردازی تاپ

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان «جشنواره ایده‌پردازی تاپ» را با هدف حمایت از اکوسیستم نوآوری همزمان با آغاز به کار بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ، برگزار می‌کند.

به‌گزارش روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک‌پارسیان (تاپ)، جشنواره ایده‌پردازی تاپ همزمان با برگزاری نمایشگاه الکامپ و با شعار «هر ایده برنده است»، آغاز به‌کار کرده است. این جشنواره با توجه به اهمیت ایده‌پردازی و نقش مهمی که در توسعه و ارزش‌آفرینی دارد و همچنین در راستای حمایت از افراد و کسب‌و‌کارهای نوپا و دانش‌بنیانی که در حوزه‌های «بانک، بیمه و پرداخت» فعالیت دارند، برگزار شده است.

افراد، تیم‌های خلاق و استارت‌آپ‌ها و کسب و کارهای نوپا و دانش‌بنیان می‌توانند با شرکت در این جشنواره و ارائه ایده‌ها و محصولات خود، از حمایت‌های مالی و معنوی مجموعه پارسیان بهره‌مند شوند.

با توجه به حوزه فعالیت گروه پارسیان در حوزه بانک، بیمه و پرداخت ایده‌ها و محصولات مرتبط با این حوزه‌ها در اولویت قرار دارند.

علاقمندان به شرکت در جشنواره ایده‌پردازی تاپ از 9 تا 15 تیرماه 1403 فرصت دارند علاوه بر حضور در غرفه تجارت الکترونیک پارسیان در نمایشگاه الکامپ (سالن 31B  غرفه 527) و اطلاع از شرایط حضور در جشنواره - با مراجعه به سایت تجارت الکترونیک پارسیان و تکمیل فرم شرکت در این جشنواره، ایده‌ها و محصولات نوآورانه خود را ارسال کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر وارد لینک زیر شوید.

 

 جشنواره ایده‌پردازی تاپ 

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *