بر اساس آخرین گزارش شاپرک:

تاپ سومین PSP برتر کشور در تعداد تراکنش‌ها/ رشد سهم مبلغ تراکنش‌ها حاصل عملکرد خرداد ماه

بر اساس آخرین گزارش اقتصادی منتشرشده شاپرک، تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ) در خرداد ماه ۱۴۰3، ضمن رشد سهم مبلغ تراکنش‌ها در کل درگاه‌ها نسبت به ماه قبل، همچنان جایگاه سومین PSP برتر کشور در شاخص تعداد تراکنش‌ها را از آن خود دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ)، در گزارش اقتصادی شماره 108 شاپرک، تاپ با 0.13 درصد رشد، توانست سهم مبلغ تراکنشی‌ نسبت به ماه گذشته را در این شاخص ارتقا داده و به 10.63 برساند. همچنین در تعداد تراکنش‌ها نیز جایگاه سومی را در بین شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پرداخت حفظ نموده است. از دیگر دستاوردهای شرکت در خردادماه رشد قریب به نیم درصدی شاخص مبلغ تراکنش‌های درگاه اینترنتی است که منجر به کسب 7.43 درصد از سهم بازار شده است. همچنین تاپ در این گزارش در شاخص تعداد تراکنش‌های موبایلی سهم خود را به 20.03 رسانده و در شاخص مبلغی تراکنش‌های موبایلی، به سهم 22.61 از بازار دست یافته است که این نشان از ارتقا عملکرد نسبت به ماه پیشین دارد.

علاوه بر این با افزایش 0.09 درصدی تعداد تراکنش‌های پرداخت قبض و خرید شارژ، سهم شرکت تاپ در این شاخص به 15.06 درصد افزایش یافت. همچنین در شاخص مبلغ تراکنش‌های خرید با 0.14 درصد رشد، سهم خود را به 10.61 رسانده است.

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در خرداد ماه 1403 نیز، نظیر ادوار گذشته با کمترین میزان خطای پذیرندگی، پایدارترین بستر پرداخت در بین رهبران صنعت پرداخت است.

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *