کسب رتبه 17 جهانی در بین 150 شرکت برتر پرداخت الکترونیک

کسب رتبه 17 جهانی در بین 150 شرکت برتر پرداخت الکترونیک
بالاترین رشد در بین شرکت‌های ایرانی

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در گزارش اخیر نشریه نیلسون ریپورت توانست با کسب رتبه 17 در بین 150 شرکت برتر PSP جهان در سال 2020 افتخار جدیدی را رقم زند.
به گزارش روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان، نشریه نیلسون ریپورت از معتبرترین نشریات حوزه پرداخت است، که در گزارش اخیر خود با بررسی عملکرد شرکت‌های حوزه پرداخت الکترونیک، لیست 150 شرکت برتر این حوزه را منتشر کرده، که مجموعه تاپ توانسته با 5 رتبه ارتقا، بالاترین رشد را در بین شرکت‌های ایرانی کسب کند و در رتبه هفدهم قرار بگیرد.
شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در سال 2019 با 3.797 میلیارد تراکنش در جایگاه 22 جهانی قرار داشت، که توانست در سال 2021 با 5.257 میلیارد تراکنش با رشد چشمگیری، 72 درصد افزایش تراکنش نسبت به سال گذشته ثبت کرده و در بین 20 شرکت برتر PSP قرار گیرد.
در دو سال گذشته مجموعه تاپ توانسته جایگاه خود را در این رنکینگ بین‌المللی 10 پله بهبود ببخشد و با عنایت به اهداف توسعه‌ای خود درصدد کسب رتبه اول پرداخت ایران است.
این افتخار که حاصل همراهی شما عزیزان و تلاش شبانه‌روزی همکاران مجموعه تجارت الکترونیک پارسیان است را تبریک عرض می‌نماییم.

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *