همزمان با بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی 1402؛

تاپ از کارت خرید دانش‌آموزی، رونمایی کرد

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان همزمان با آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس، از «کارت خرید دانش‌آموزی» با هدف ارائه خدمتی نوین به خانواده‌ها و ایجاد بستری مناسب برای مدیریت مالی فرزندانشان رونمایی کرد. 

به گزارش روابط عمومی تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ)، همزمان با آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس، تجارت الکترونیک پارسیان از محصول جدید «کارت خرید دانش‌آموزی» در راستای جلب رضایت مشتریان خود و با هدف تأمین رفاه حال خانواده‌ها و دانش‌آموزان سازمان‌های طرف قرارداد تاپ و همچنین مدیران مدارس، موسسات و مراکز آموزشی، رونمایی کرد. کارت خرید دانش‌آموزی، جایگزینی مناسب برای پول نقد و راهکاری ساده برای کنترل و مدیریت مالی فرزندان برای خانواده‌ها است. دارندگان این کارت می‌توانند با استفاده از این کارت، با تعیین سقف استفاده روزانه، مشاهده موجودی و گزارش‌گیری از تراکنش‏‌های انجام شده (با مراجعه به بخش مالی و اعتباری، خدمات پارسی‌کارت در اپلیکیشن تاپ top.ir) و دریافت پیامک پس از انجام هر تراکنش و...، به کنترل و مدیریت خرید و نقدینگی فرزندانشان بپردازند.

از دیگر قابلیت‌های این کارت می‌توان به خرید از تمامی فروشگاه‌های حضوری (کلیه دستگاه‌های کارتخوان عضو شبکه شتاب) و اینترنتی (درگاههای پرداخت) در سراسر کشور، خرید شارژ و بسته اینترنتی، ایجاد محدودیت جهت خرید از فروشگاه‌های خاص از جمله بوفه مدارس، فروشگاه‌ها یا صنف ویژه اطراف مدرسه نظیر کتاب‌فروشی، لوازم‌التحریر و...، بهره‌مندی از شبکه تخفیف تاپیا و همچنین ارائه خدمات پشتیبانی 24 ساعته در سراسر کشور، اشاره کرد.

چاپ طرح خاص و درج لوگوی مدارس یا مراکز آموزشی بر روی کارت، از دیگر مزایای کارت خرید دانش‌آموزی است که مدارس، موسسات و مراکز آموزشی نیز می‌توانند از آن بهره‌مند شوند.

خانواده‌های پرسنل سازمان‌های طرف قرارداد تاپ و همچنین مدیران مدارس، موسسات و مراکز آموزشی متقاضی «کارت خرید دانش‌آموزی تاپ» می‌توانند جهت دریافت این کارت و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02122661763 و یا مرکز تماس پاسخگویی 24 ساعته 0212318 تماس بگیرند.

 

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *