به مناسبت برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب؛

سه جلد کتاب با حمایت تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ) توسط انتشارات راه پرداخت، راهی نمایشگاه کتاب شد

تجارت الکترونیک پارسیان به مناسبت برگزاری نمایشگاه کتاب، سه جلد کتاب «فریلنسر شش‌رقمی: نقشه راه موفقیت در اقتصاد گیگ»، «کسب‌وکار نوین مشاوره» و «راهنمای تصویری فریلنسری» را که با همکاری انتشارات راه پرداخت منتشر شده است را راهی نمایشگاه کتاب کرد.

 به گزارش روابط عمومی تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ)، سه کتاب «فریلنسر شش‌رقمی: نقشه راه موفقیت در اقتصاد گیگ»، «کسب‌وکار نوین مشاوره» و «راهنمای تصویری فریلنسری» که با حمایت مجموعه تجارت الکترونیک پارسیان و همراهی گروه داده‌پردازی پارسیان و اپلیکیشن تاپ، توسط انتشارات راه پرداخت منتشر شده است در نمایشگاه کتاب تهران برای مخاطبان حوزه تجارت الکترونیک، فینتک و علاقه‌مندان به حوزه فریلنسری عرضه شد.

کتاب «فریلنسر شش‌رقمی: نقشه راه موفقیت در اقتصاد گیگ»، نوشته لورا بریگز و ترجمه محمدرضا قلعه‌نوی و ریحانه پورامین مقدم جورشری و ویراستاری علمی دکتر علیرضا خداکرمی است. این کتاب، یکی از محصولات پرطرفدار و عملیاتی در زمینه فریلنسری یا همان آزادکاری است که با یک رویکرد تاکتیکی تلاش دارد نقش بسزایی در هموارسازی فراز و فرودهای کار و ارتباط با مشتریان و رسیدن به رشد قابل توجه، ایفا ‌کند. نویسنده این کتاب، شما را با تجربیات خود و 19 فریلنسر دیگر آشنا می‌کند تا با یادگیری مجموعه‌ای از تکنیک‌های کاربردی، مدل ذهنی خود را تغییر داده و جریان درآمدی پایداری را به سمت خود سوق دهید.

کتاب «کسب‌وکار نوین مشاوره» اثر آن الین بیک است که توسط انتشارات وایلی منتشر و توسط محمدرضا قلعه‌نوی و سعید چراغعلی به زبان فارسی ترجمه شده است. این کتاب، نقشه راه عملی برای کارآفرینان مشتاق به شمار می‌رود و هرآنچه را که یک مشاور حرفه‌ای به آن نیاز دارد، در اختیار مخاطبش قرار دهد. در واقع کتاب کسب و کار نوین مشاوره، یک کتاب کاربردی است که نویسنده آن در 11 فصل، دانش و مهارت‌های مورد نیاز برای شروع و رشد یک کسب‌وکار مشاوره موفق را به اشتراک می‌گذارد و به اشخاصی کمک کند که می‌توانند با تخصص شخصی خود به صورت خویش‌فرما و مستقل به کار مشاوره بپردازند و از این طریق صاحب درآمد شوند.

«کتاب راهنمای تصویری فریلنسری» اثر هیتر پری و ماریا استویان، دو فریلنسر باتجربه در زمینه تولید محتوا اسکاتلندی است که تلاش کردن، مسائل پربسامد در دنیای آزادکاری را به نحوی سرگرم‌کننده و خواندنی و البته دیدنی برای همکارانشان به خصوص تازه‌کارها، توضیح دهند تا به این واسطه، فریلنسرها را با حقوق خودشان آشنا کنند تا بتوانند در دنیای فریلنسری موفق عمل کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه این کتاب‌ها به انتشارات راه پرداخت در نمایشگاه بین‌المللی کتاب، مراجعه نموده یا از طریق سایت انتشارات راه پرداخت، خریداری کنند.

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *