برگزاری آیین تکریم و معارفه مدیرعامل تاپ؛

مهندس حامد نقشوان، مدیرعامل تجارت الکترونیک پارسیان شد

با استعفای مهندس مجید هادی، مهندس حامد نقشوان از سوی هلدینگ داده‌پردازی پارسیان و اعضای هیئت مدیره تجارت الکترونیک پارسیان به عنوان مدیرعامل تجارت الکترونیک پارسیان، منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ)، آیین تکریم و معارفه مدیرعامل تجارت الکترونیک پارسیان با حضور معاون فناوری‌های نوین مالی و اطلاعات بانک پارسیان، مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره هلدینگ داده‌پردازی پارسیان و اعضای هیأت مدیره، معاونان و مدیران تجارت الکترونیک پارسیان برگزار و طی حکمی، حامد نقشوان به عنوان مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان، معرفی شد.

در این مراسم که با حضور مسعود پشمچی، معاون فناوری‌های نوین مالی و اطلاعات بانک پارسیان، حمید توفیقی، مدیرعامل هلدینگ داده‌پردازی پارسیان و اعضای هیأت مدیره آن و همچنین اعضای هیأت مدیره، معاونان و مدیران تجارت الکترونیک پارسیان و مدیران عامل شرکت‌های زیرمجموعه گروه داده‌پردازی پارسیان برگزار شد از زحمات مهندس مجید هادی که از تیر ماه 1401، مدیریت تجارت الکترونیک پارسیان را بر عهده داشت، تقدیر به عمل آمد.

لازم به ذکر است حامد نقشوان، دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر است و پیش از این، مدیرعاملی شرکت تأمین خدمات سیستم‌های کاربردی کاسپین که از شرکت‌های عضو گروه داده‌پردازی پارسیان است را بر عهده داشت. ایشان همچنین سابقه معاونت توسعه کسب و کار گروه داده‌پردازی پارسیان را نیز در کارنامه خود دارد.

کلمات کلیدی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *